نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوست پسر سابق

4688
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41018
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر سابق

سلام و وقت بخیر.مشاوره میخواستم ازتون. من حدود ۴ سال پیش با پسری به مدت ۶ سال دوست بودم و ارتباط خوبی باهم داشتیم. و قرار بود باهم ازدواج کنیم.طولانی شدن رابطمون بخاطر مشکلات مالی و کاری ایشون بود که در انتهای رابطمون اوکی شد و کار خوبی پیدا کرد. ینی خودم تو ازمون استخدامی ثبت نامش کردمو قبول شد. کارش طوریه که با دخترای زیادی در ارتباط بود و من اواخر بهش مشکوک شدم خودش بلاخره تعریف کرد ماجرارو. و من زمانی این موضوعو فهمیدم که اون داشت با خونوادش صحبت میکرد برای خواستگاری.من وقتی متوجه این قضیه شدم گفتم نمیخوام باهاش ازدواج کنم و ... و باهم چند ماه کلنجار داشتیم از مشاوری کمک گرفتم و گفت ۶ ماه باهم در ارتباط نباشین و ... . و چون قبول نمیکرد و دایم زنگ میزد و منو عصبی میکرد و کارش به تهدیدم رسیده بود(البته میدونستم در حد حرفه فقط و اهل این کارا نیست) بهش گفتم من دارم ازدواج میکنم دست از سرم بردار. حتی دوستش واسطه شد و بهش همینو گفتم. دو سه ماهی خبری ازش نشد.چون همه جا بلاک بود. و بعد دیدم عقد کرده. ازدواجی کاملا سنتی.با اینکه قبلا میگفت از دخترای فامیلشون متنفره و خونوادشم اصرار داشتن با فامیل باید ازدواج کنه.با اینکه اون دختر خیلی با معیارهایی که میخواست متفاوت بود. به گفته خودش چون من ازش جداشدم و تنها شده بود و ... خونوادش دیدن عصبی شده و در محل کارش هم فشار زیادی بود بابت مجرد بودنش تن به این ازدواج داده.الان حدود ۴ سال هست که باهم عقد کردن. دایم به من زنگ میزنه و میخاد با من در ارتباط باشه سالهای اول یا من جوابشو نمیدادم یا دائم دعوا و گریه داشتیم پشت تلفن. من خیلی سعی کردم از بحران روحی که داشتم کنار بیام.چون خیلی دوسش دارم حتی سعی کردم با افراد دیگه ارتباط برقرار کنم اما نتونستم فراموشش کنم.دائم درحال گریه بودم برام مهم نبود که تو مکان عمومیم یا تنها. مرده متحرک شده بودم و خالی از احساس. و با شروع سال جدید سعی کردم فراموش کنم و زندگی جدیدو شرو کنم.قبلا وقتی میدید من ناراحت میشم و روحیم خراب میشه دیر به دیر خبرمو میگرفت اما از بعد عید ارتباطمون بیشتر شده الان ۲ هفته میشه که باهم دائم ارتباط تلفنی داریم.و از همون اوایل عقدش هم میگفت زنشو دوس نداره. و الان مشکلات خونوادگشیون خیلی زیاد شده. چندین بار بهشون گفته که میخوان جدا بشن اما خونواده دختره قبول نمیکنن. باید بگم که این اقا متولد ۶۵ و با دختر متولد ۷۷ عقد کردن که زمان عقدشون اون دختر ۱۷ سالش بوده. و مادر دختر فقط ۴سال تفاوت سنی داره با این اقا. پدرو مادر این دختر هم با اختلاف سنی ۹ سال ازدواج داشتن.دایم از دعواها و مشکلاتشون به من میگه. و من نمیدونم واقعا میخواد چیکار کنه.بهش میگم وقتی اینقدر با هم مشکل دارین طلاق بگیر. سال اول مهریه رو بهونه میکرد که ۱۳۷۷ تا مهرشه.اما الان واقعا بدلیل مشکلات زیادشون و میگه احساسی بهش ندارم میخواد جدا بشه اما خونواده دختر راضی نمیشن. و از طرفی هم میخواد با من بیشتر در ارتباط باشه. بنظرتون باید چیکار کنم؟من ۳۱ سالمه و از ۲۲ سالگی باهاش بودم و خیلی همو دوس داریم.اما از سر لجبازی کاری کرد که برگشتش سخته.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : دوست پسر سابق

جوابش واضحه
    زندگی یه دختر دیگه را به خاطر عشق خودتون خراب نکنید

و این رابطه را تموم شده بدونید و به فکر ازدواج باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41018
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شما فکر میکنید چون این دختر ازدواج کرده باید تا آخر عمرش با کسی باشه که دوستش نداره؟ازدواج آخرین مرحلست و باید تو مشکلاتی که داری غرق بشی و از جهنمی که هست بیرون نیای چون ازدواج کردی؟بنظرتون این زندگی چند سال دیگه با یک بچه به کجا میرسه؟(البته اگه باهم بتونن رابطه ای برقرار کنن) این دختر خودش فقط چشمش به پوله. خونوادش به خاطر اخلاقش حاضر نیستن دخترشون جدا بشه و برگرده پیششون. چون این خونواده ازدواج فامیلی دارن فقط و اینکه چندین نفر بعد از عقدشون بهش زنگ زدن که این خونواده اخلاق و رفتار درستی نداره و با بد خونواده ای وصلت کردی. و اینکه چرا بعد بهش اینو گفتن تا قبلش بابت این بوده که هیچکدوم از دوستاش و اشنایانش درجریان نبودن و تمام این اتفاقات تو یه هفته افتاده و فقط خونوادش در جریان بودن.در انتها بیاد بگم همیشه طلاق آخر راه کسی نیست چه بسا شروع زندگی بهتری براش باشه و موقعیت بهتر

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.67 نمایش پست ها
    شما فکر میکنید چون این دختر ازدواج کرده باید تا آخر عمرش با کسی باشه که دوستش نداره؟ازدواج آخرین مرحلست و باید تو مشکلاتی که داری غرق بشی و از جهنمی که هست بیرون نیای چون ازدواج کردی؟بنظرتون این زندگی چند سال دیگه با یک بچه به کجا میرسه؟(البته اگه باهم بتونن رابطه ای برقرار کنن) این دختر خودش فقط چشمش به پوله. خونوادش به خاطر اخلاقش حاضر نیستن دخترشون جدا بشه و برگرده پیششون. چون این خونواده ازدواج فامیلی دارن فقط و اینکه چندین نفر بعد از عقدشون بهش زنگ زدن که این خونواده اخلاق و رفتار درستی نداره و با بد خونواده ای وصلت کردی. و اینکه چرا بعد بهش اینو گفتن تا قبلش بابت این بوده که هیچکدوم از دوستاش و اشنایانش درجریان نبودن و تمام این اتفاقات تو یه هفته افتاده و فقط خونوادش در جریان بودن.در انتها بیاد بگم همیشه طلاق آخر راه کسی نیست چه بسا شروع زندگی بهتری براش باشه و موقعیت بهتر
    بنظرم شما با اين حرف ها كار خودتون رو توجيه نكنيد و از قبل محكم تر ايشون رو از خودتون دور كنيد. چون حالا ديگه زندگي و تعهد داره و شما هم ناجي نيستيد و قطعا طلاق هم بگيره با شما ازدواج كنه ذره اي با شرايط و مشكلات قبلي و فعلي خوشحال نخواهيد بود بعلاوه اينكه مطلقه هم هست و صد در صد با خانواده اش مشكل خواهيد داشت !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)